شنبه ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۲۸
کد مطلب : 2986
جالب است ۰
برهان خبر - جانشین فرمانده انتظامی مشهد از دستگیری ۱۱ نفر از فعالان یک شرکت بزرگ هرمی خبر داد.
دستگیری ۱۱ سرشاخه یک شرکت هرمی در مشهد
به گزارش برهان خبر از مشهد، به نقل از پایگاه خبری پلیس،سرهنگ محمد چراغ در تشریح جزئیات این پرونده اظهارداشت: کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی مشهد با رصدهای اطلاعاتی خود از فعالیت یک شرکت هرمی مطلع شده و بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: تیم رسیدگی کننده پرونده با انجام تحقیقات گسترده میدانی محل فعالیت اعضای این شرکت هرمی را در محدوده بولوار احمد آباد شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر قرار دادند.

جانشین فرمانده انتظامی مشهد بیان کرد: ماموران انتظامی پس از اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی قضائی طی عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه 11 سرشاخه این شرکت هرمی را دستگیر و در بازرسی از محل تعدادی جزوات آموزشی و لیست آموزش های لازم در رابطه با شرکت هرمی را کشف کردند.

سرهنگ چراغ با بیان این که فعالیت این گونه شرکت‌ها هیچ وجه قانونی ندارد گفت: شایع ترین شیوه و شگرد شرکت‌های هرمی اغفال جوانان جویای کار در مشاغل با درآمد بالا است.

این مقام انتظامی با اشاره به معرفی متهمان به مقام قضائی خاطرنشان کرد: با توجه به هشدارهای مستمر پلیس و تلاش برای آشکارسازی ماهیت مجرمانه اینگونه شرکت‌‌ها، هنوز شاهد فریب افرادی هستیم که دارایی خود را در شرکت‌‌های هرمی نابود می‌کنند.
https://borhankhabar.ir/vdcg.79xrak9y3pr4a.html
نام شما
آدرس ايميل شما